Fordon Dla Zdrowia – Narodowy Dzień Sportu !

Narodowy Dzień Sportu to wyjątkowy dzień w roku. Wszyscy, którzy kochają sport spędzają go aktywnie, aby promować sport i jego pozytywny wpływ na zdrowie.

Fordon Dla Zdrowia to wydarzenie, które ma pokazać jak wielu ludzi w Fordonie prowadzi aktywny tryb życia. Pokażmy, że Fordon żyje aktywnie !

NARODOWY DZIEŃ SPORTU w studio treningu i dietetyki Trifecta, ul. Lawinowa 2, FORDON.
Z okazji tego święta Trifecta, Fordon na co dzień oraz Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa ma niezwykłą przyjemność zaprosić wszystkich na sportowy EVENT Fordon Dla Zdrowia, który odbędzie się dnia 15.09.2018 w godz. 9.00 – 15.00.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji!
W programie m. in:
– trening OTWARTY

– konsultacje z dietetykiem

– konsultacje z fizjoterapeutą

– degustacje fit produktów przygotowanych przez catering dietetyczny Bzowy Box

– Lodowóz z Lodziarnia Żak  ! Będziecie mogli posmakować pysznych, dietetycznych lodów proteinowych. Lody z dodatkiem odżywki białkowej. Rewelacyjna FIT przekąska !

– DARMOWY WSTĘP DO KLUBU!

Osoby, które odwiedzą klub, będą mogły wziąć udział w losowaniu o nagrody ! Wyniki zostaną ogłoszone na stronie wydarzenia Fordon Dla Zdrowia. Czekają na Was niespodzianki od partnerów wydarzenia:
Bzowy Box
Odżywki Fordon Maximus
Terenowa Masakra
Chillout Burger

HARMONOGRAM:
9.00 – 10.00 – Trening dla Klubowiczów Trifecta
10.00 – 11.00 – Trening Otwarty
12.00 – 13.00 – Konsultacje z dietetykiem
14.00 – 15.00 – Konsultacje z fizjoterapeutą
15.00 – Losowanie nagród

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy na trening oraz konsultacje będą przyjmowane przez system. Niedługo zostaną otwarte zapisy.