Paula Piątkowska

Dr n. med. Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Właścicielka studia treningu i dietetyki TRIfecta w Bydgoszczy. Certyfikowany instruktor StrongFirst (prowadzi sekcję TRIfecta Kettlebell Bydgoszcz (TKB), trening z odważnikami kulowymi metodą HARDSTYLE Pavla Tsatsouline’a), IFAA Trener personalnyNCSC trener przygotowania motorycznegodietetyk kliniczny i sportowy.

9 lat trenowała lekkoatletykę, była zawodniczką klubu CWZS Zawisza Bydgoszcz. Specjalizowała się w biegach sprinterskich. Sport i odpowiednia dieta są nieodłączną częścią jej życia. Działania związane z aktywnym trybem życia dają jej dużo pozytywnej energiisatysfakcji, kształtują silny charaktersamodyscyplinę i wytrwałość. Szlifują cechy, które pomagają jej w życiu codziennym.

Obecnie trenuje dla dobrego samopoczucia. Jednostki treningowe z wykorzystaniem odważników kulowych poprawiają jej kondycję i sylwetkę. Uczestnictwo w kursach pomaga jej rozwijać pasje poprzez potężne dawki wiedzy. Kształci się w dziedzinie treningu personalnego, dietetyki sportowej oraz klinicznej.

Zajęła 4 miejsce w konkursie Trener Roku 2016. Półfinalistka programu ,,Ninja Warrior’’.   Zakwalifikowała się na casting ,,Ninja Warrior’’ do Niemiec. 

Zdobyła 5 gwiazdek w Top Team poprzez ciężką pracę, wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie treningu i dietetyki. Kluczem do sukcesu było zachowanie trzech filarów studia treningu i dietetyki TRIfecta: treningu, regeneracji, odżywiania. Paula opracowała własny plan treningowy i dietetyczny. Na jego podstawie trwały 1,5 roczne przygotowania. Plan doskonale rozwinął siłę i wytrzymałość. Progres był widoczny z każdym kolejnym treningiem

Paula żyje w myśl zasady, że nie ma na świecie bardziej osobliwego sekretu niż to, że stajemy się tym, o czym rozmyślamy.

Każdy z nas ma ogromne możliwości tylko trzeba je odpowiednio wykształcić, pielęgnować i rozwijać. 

Praca nad samym sobą i wiara w osiągnięcie sukcesu to początek do uzyskania wymarzonego celu.