OTWIERAMY ZAPISY DO PIERWSZEJ GRUPY „ADEPT” FORDOŃSKIEJ SZKOŁY SIŁY❗️

???
BYDGOSZCZ❗️
OFICJALNIE OTWIERAMY ZAPISY DO PIERWSZEJ GRUPY „ADEPT” FORDOŃSKIEJ SZKOŁY SIŁY❗️
???

Już w październiku 2019 wystartuje grupa Studentów Siły, która przez kolejne 4-6 miesięcy pozna podstawy zdrowego ruchu i fundamenty prawdziwej, niezbędnej do życia SIŁY!

DLA KOGO SĄ NASZE ZAJĘCIA?
Treningi z odważnikami kulowymi metodą HARDSTYLE adresowane są do wszystkich osób, które zamiast chwilowej rozrywki, chcą poprawić/naprawić swoje zdrowie. Jakość ponad ilość.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA: 10.

Zapisy można składać tylko i wyłącznie poprzez email:
[email protected]

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 509 205 039 oraz poprzez wiadomości prywatne do TRIfecta Kettlebell Bydgoszcz TKB.

Zajęcia w TRIfecta Kettlebell Bydgoszcz TKB prowadzi Certyfikowany Instruktor STRONGFIRST, TOP TEAM 5* PAULA PIĄTKOWSKA

PAULA PIĄTKOWSKA – Magister Dietetyk, doktorantka. Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Certyfikowany instruktor StrongFirst, IFAA Trener personalny, NCSC trener przygotowania motorycznego, dietetyk kliniczny i sportowy.

9 lat trenowała lekkoatletykę, była zawodniczką klubu CWZS Zawisza Bydgoszcz. Specjalizowała się w biegach sprinterskich. Sport i odpowiednia dieta są nieodłączną częścią jej życia. Działania związane z aktywnym trybem życia dają jej dużo pozytywnej energii, satysfakcji, kształtują silny charakter, samodyscyplinę i wytrwałość. Szlifują cechy, które pomagają jej w życiu codziennym.

Zajęła 4 miejsce w konkursie Trener Roku 2016. Zakwalifikowała się do I polskiej edycji programu ,,Nina Warrior’’.

Nasze treningi odbywają się wg metodyki największej i najbardziej prestiżowej na świecie Szkoły Siły StrongFirst. Stawiamy na złote zasady treningu, fundamenty siły i zdrowia.

Trenujemy na najwyższej jakości sprzęcie – odważnikach z serii CKB Pro.

Do zobaczenia w październiku, do usłyszenia wcześniej!

PAULA

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, tekst