SPARTAN RACE VOL. 2

Nadszedł czas na krótką relację z zawodów Spartan Race Łódź 2017.

10

20.05.2017 roku nasza drużyna TRIfecta TEAM wyruszyła na zwody do Łodzi. Po długich miesiącach przygotowań postanowiliśmy zmierzyć się z drużynami z całej Polski i poza granic. Na powyższym zdjęciu widzimy całą ekipę, która zaczynała start o godzinie 10:00.  Do pokonania mieliśmy około 8,4 km oraz  23 przeszkody (m.in. mokney bars training, sandbag carry training, hercules hois training). 

9

Wszyscy wystartowaliśmy ramię w ramię pełni entuzjazmu i energii. Podczas biegu odległości między naszymi zawodnikami powiększały się w zależności od osiągniętego poziomu. Mimo różnych poziomów zawodników nasza trenerka Paula wyznaczyła grupy tak, aby podczas biegu każdy miał partnera do wspólnego pokonywania trasy. Dzięki temu bieg minął w miłej atmosferze.

7

Pogoda nam dopisywała, słońce prażyło i trasa dawała się każdemu we znaki. Dlatego też z  wielu napotkanych przeszkód najmilej wspominamy przeprawę przez wodę. Po ochłodzeniu się i odprężeniu, mogliśmy zregenerować siły do dalszej walki 🙂

645321

Na koniec biegu czekała na nas słynna ognista przeszkoda 🙂  Po ostatnim skoku otrzymaliśmy medal, który stał się świadectwem naszej wytrwałości.

8

Jeśli i Wy chcielibyście pokonać własne słabości oraz miło spędzić weekend na wspólnym  wyjeździe ZAPRASZAMY. Dla każdego znajdzie się miejsce w naszym TEAM. Możecie nas zawsze odwiedzić w naszym klubie.

CZEKAMY NA CIEBIE