Wielkie otwarcie

Wielkie otwarcie już za nami 🙂

Mimo długich przygotowań i ciężkiej pracy,  udało się zorganizować wszystko na czas. W tym miejscu należą się podziękowania wszystkim osobą, które nas wspierały zarówno dobrą radą, jak i własnym wkładem pracy. Mamy  nadzieję, że Ci którzy nie dotarli do nas 3.12.2016 r. odwiedzą nas w najbliższych dniach. Pokrótce przypomnimy Wam, co działo się tej pamiętnej soboty.

otwarcie

Od lewej Marcin, Paula, Damian.

Równo o godzinie 9:00 przybyliśmy wraz z całą załogą, żeby w końcu zawiesić tabliczkę „OTWARTE”. Mimo wielkiego stresu jaki nam towarzyszył czekaliśmy na Was, pełni energii i gotowości.

Plan był prosty, chcieliśmy Wam pokazać ile radości można czerpać z treningu i dbania o siebie.

W ciągu dnia odbyły się 4 treningi, które miały na celu zaprezentowanie trzech filarów TRIfecty: trening, regeneracje i odżywianie. Nasi trenerzy dopilnowali, aby nikomu nic się nie stało podczas treningu oraz dzielili się z nami swoim doświadczeniem. Z tego zadania wywiązali się znakomicie co widać na poniższych zdjęciach.

Dziękujemy również wszystkim za uczestnictwo i aktywy udział w treningach. Poniżej przedstawiamy pierwszych uczestników, którzy mimo 75 minut treningu stali o własnych siłach z uśmiechem na twarzy. Niektórzy z nich odczuwali niedosyt i ćwiczyli z nami do końca, dlatego gratulujemy im wytrwałości.

Pierwsi śmiałkowie

Warto też wspomnieć o naszej grupie Spartan, której przewodniczy nasza trenerka Paula. Stały zespół liczy 10 osób i cały czas się rozrasta. Biorą oni aktywny udział w Spartan Race, jeśli marzą się Wam biegi połączone z przeszkodami (np. hercules hoist training, bucket brigade training itd.), zapraszamy na treningi w każdy czwartek o 18:00 (odbywa się w terenie).

Spartans

Na koniec dnia uroczyście otworzyliśmy nasz klub, tradycyjnym przecięciem wstęgi. Rozdaliśmy wszystkim obecnym osobą drinki białkowe by mogli zregenerować siły przed kolejnymi treningami.

Zapraszamy wszystkich na naszego fanpage, gdzie można nas śledzić na bieżąco.

Pamiętajcie:  „Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć” ~ Napoleon Hill

Czekamy na Was