Intensywny masaż wspomagający spalanie tkanki tłuszczowej

Regeneracja to drugi filar studia treningu i dietetyki TRIfecta. Dzięki konsultacji z fizjoterapeutą dowiesz się jak postępować, aby treningi przyniosły najlepszy efekt.

Regeneracja w naszym studio składa się z usługi fizjoterapeutycznej bądź masażu. Celem powyższych działań jest zwalczanie bólu i stanów zapalnych, poprawę sprawności organizmu, zapobieganie nawrotom dolegliwości, usprawnianie narządów ruchu.

Co zyskasz ?

  • Poprawisz sprawność organizmu.
  • Zniwelujesz bóle, dysfunkcje i ograniczenia ruchowe.
  • Zrelaksujesz umysł, uzyskasz uczucie pełnego odprężenia.
  • Zredukujesz napięcie mięśniowo – nerwowe.

Masaż odchudzający, który wspomaga modelowanie sylwetki poprzez rozbicie i rozdrobnienie podskórnej tkanki tłuszczowej. Dzięki intensywnemu masowaniu, oklepywaniu i uciskaniu limfa w organizmie zostaje równomiernie rozprowadzona, dzięki czemu w obwodach może ubyć kilka centymetrów. Jednak, bez połączenia zabiegów ze zdrowo zbilansowaną dietą i aktywnością fizyczną, nie osiągnie się widocznych rezultatów.

Efektem jego zastosowania jest poprawa kondycji skóry – jej wygładzenie i ujędrnienie. Energiczne ruchy przyczyniają się także do poprawy krążenia i usunięcia nadmiaru toksyn. Pobudzone do pracy zostają komórki ciała, dzięki czemu wzrasta przemiana materii.

czas trwania: 55 min
koszt 180 zł