Terapia blizny po cesarskim cięciu

Cesarskie cięcie jest najczęściej wykonywaną operacją położniczo-ginekologiczną. Pozostaje po nim blizna, która wpływa nie tylko na ograniczenie ruchomości skóry, ale także na ruchomość wszystkich tkanek połączonych zrostem z obszarem blizny. Nieprawidłowości w procesie formowania się blizny mogą nieść ze sobą konsekwencje w postaci bólów głowy, zespołów bólowych kręgosłupa i miednicy, a nawet zespołów bólowych narządu ruchu. Wczesna rehabilitacja blizny po cesarskim cięciu jest ważnym czynnikiem w procesie jej formowania się.

Regeneracja to drugi filar studia treningu i dietetyki TRIfecta. Dzięki konsultacji z fizjoterapeutą dowiesz się jak postępować, aby treningi przyniosły najlepszy efekt.

Regeneracja w naszym studio składa się z usługi fizjoterapeutycznej bądź masażu. Celem powyższych działań jest zwalczanie bólu i stanów zapalnych, poprawę sprawności organizmu, zapobieganie nawrotom dolegliwości, usprawnianie narządów ruchu.

Co zyskasz ?

  • Poprawisz sprawność organizmu.
  • Zniwelujesz bóle, dysfunkcje i ograniczenia ruchowe.
  • Zrelaksujesz umysł, uzyskasz uczucie pełnego odprężenia.
  • Zredukujesz napięcie mięśniowo – nerwowe.

Plan działania z fizjoterapeutą ustalany indywidualnie.

tel.: 509 205 039

Zadzwoń w celu umówienia się na pierwszą wizytę oraz uzyskania informacji jak przygotować się do konsultacji z fizjoterapeutą.